Anhoch PC Market Online Лаптопи и опрема Преносни компјутери (Лаптопи) +389 (0)2 55 14 777; Производи. Попаметна технологија за сите Попаметна технологија за сите. Поддржано од Сетек Сè од Техника. / Ден. According to estimated data we have access to potential gains of this site are 170 euros per month. +389 (0)2 55 14 777; Производи. Производи со цена помала од 2000 ден. Your Best IT Market. Изберете од големата понуда на лаптопи, таблети, мобилни телефони и ИТ … немаат можност да се купат на рати. Processor: Ryzen 7 4800H, 8 Core, 12M Cache, up to 4.30 GHzMemory: 8GB DDR4 3200MHz , Max 64GBStorag.. PERFORMANCEProcessorIntel Core i7-10750H (6C / 12T, 2.6 / 5.0GHz, 12MB)GraphicsNVIDIA GeForce GTX 16.. CPU: Ryzen 5 4600H, 6 Core, 8M Cache, up to 4.00 GHzMemory: 8GB DDR4 3200MHz , Max 64GBStorage: 512G.. CPU: 10th Gen Intel® Core™ i7-10510U Processor, 1.8 GHz 4 cores, Turbo up to 4.9 GHzDisplay: 13.9 in.. Купете исклучително квалитетни производи од еден од најсилните светски брендови во it индустријата Хјулит Пакард. ТВ/Аудио/Видео. Anhoch PC Market Online Таблети и опрема Таблети. Notebook NJOY Aerial 13.3'' FHD IPS/Intel N3350/4GB/32GB/240GB SSD/Win10 Home. Или контактирајте не на. немаат можност да се купат на рати. SEO report with information and free domain appraisal for neptun.mk.It is a domain based in .Its server is hosted on the IP 62.162.76.40.The domain is ranked at the number as a world ranking of web pages. Контакт Техномаркет Македонија ул.1732 бр.2 Скопје, 1000 +389 02 3088-000 Premium Computers is direct importer and wholesale distributor of computer accessories, electronics and furniture, and authorized distributor for Maxell in Macedonia. Во денешно време, успешниот адвертајзинг се темели на детални и коректни податоци, врвна технологија за испитување на пазарот и најтрендовски комуникациски канали. NIKO Computers is the first on-line eSHOP solution with 26 yeas tradition in Macedonia Контакт. Додатоци за телевизори Или контактирајте не на. Да станеме Вашето омилено место за комплетен избор на ИТ опрема и услуги. ТВ/Аудио/Видео. ТЕЛЕВИЗОРИ. Во Нептун може да ги најдете најновите и најдобрите модели и брендови на компјутери, лаптопи, таблети, gaming компјутери, … Processor: 10th Generation Intel Core i7-10750H 12M Cache, up to 5.00 GHzMemory: 16GB (8G*2) DDR4 26.. ЧАНТИ И РАНЦИ ЗА ЛАПТОПИ, ПАМЕТНИ ЧАСОВНИЦИ И НАРАКВИЦИ, КОМПЈУТЕРСКИ КОНФИГУРАЦИИ, УРЕДИ ЗА НЕПРЕКИНАТО НАПОЈУВАЊЕ, ФУТРОЛИ И ФОЛИИ ЗА СМАРТФОНИ, ВОЛАНИ-ЏОЈСТИЦИ-ГЕЈМПАДИ, Notebook MSI Modern 15 i5-1135G7/8GB/512GB SSD/Iris Xe/15.6" FHD IPS/Backlit Kb/DOS, Notebook Lenovo ThinkPad Е14 Gen 2, 14" FHD/Intel Core i7-1165G7/16GB/512GB SSD - 20TA002GRI, Notebook MSI Modern 15 i7-1165G7/8GB/512GB SSD/Iris Xe/15.6" FHD IPS/Backlit Kb/DOS, Notebook Huawei D15 AMD R7-3700U 8GB/512GB SSD/RX VEGA 10/15.6" FullHD IPS/W10Home, Notebook Huawei D14 AMD R7-3700U/8GB/512GB SSD/RX Vega 10/14" FullHD IPS/W10Home, Notebook MSI Bravo 15 Ryzen 7 4800H/8GB/512GB/RX5500M 4GB/15.6" FHD IPS 120Hz/Backlit Kb/DOS, Notebook Lenovo Gaming 3 15.6" FullHD/Intel Core i7-10750H/8GB/512GB SSD/GTX1650 4GB - 81Y400CWRM, Notebook MSI Bravo 15 Gaming Ryzen 5 4600H/8GB/512GB/RX5500M 4GB/15.6" FHD IPS 144Hz/Backlit Kb/DOS, Notebook Huawei X Pro 13 i7-10510U 16GB/1TB SSD/Nvidia MX250 2GB/13" FullHD/Win10/Space Gray, Notebook MSI GF65 10SER Gaming i7-10750H/16GB/512GB/RTX2060 6GB/15.6" FHD IPS 144Hz/Backlit Kb/DOS, Notebook Huawei X Pro 13 i7-10510U 16GB/1TB SSD/Nvidia MX250 2GB/13" FullHD/Win10/Emerald Green. Разгледајте ги одличните понуди онлајн на Neptun.mk или во 25-те продажни салони на Нептун ширум Македонија. swisshop е место каде што можете да најдете голем асортиман на употребувани - користени компјутери, лаптопи, монитори, аудио и видео опрема во многу добра состојба и по навистина … Визија. Контакт. Зачленете се во Попуст клубот на akcija.com.mk и бидете во тек со најновите акции, попусти и промоции на akcija.com.mk. Сетек | Сè од техника. Владата на ден 27.03.2020 донесе уредба со законска сила за примена на Законот за данокот на додадена вредност за време на вонредна состојба. Pronađite sve najpoznatije brendove po povoljnim cenama. Заради подобро корисничко искуство, dell.makpetrol.com.mk користи "cookies". Поддржано од Сетек Сè од Техника. Лаптопи и опрема Таблети и опрема Мобилни, Смартфони и Часовници Монитори, Проектори и опрема Телевизори и опрема Аудио опрема Камери, фотоапарати, Дронови Печатачи и … Dobro došli u omiljenu radnju u kojoj uvek kupujete sve što želite od tehnike. NOTEBOOK NJOY Aerial,13.3'' FHD IPS,Intel N3350,VGA HD500 onboard,4GB RAM,ROM 32 GB,SSD 240 … Производи со цена помала од 2000 ден. Погледнете како технологијата на Lenovo го трансформира светот. CPU: Intel Core i5-1135G7 up to 4.20GHz, 8M CacheMemory: 8GB DDR4 3200MHz , Max 64GBStorage: 512GB N.. Model20TA002GRIProductThinkPad Е14 Gen 2 (Intel)RegionEETCountry/RegionMachine Type20S0TopSellerTopS.. CPU: Intel Core i7-1165G7 up to 4.70GHz, 12M CacheMemory: 8GB DDR4 3200MHz , Max 64GBStorage: 512GB .. CPU: AMD Ryzen 7 3700UDisplay: 1920 x 1080 15.6" FHD IPSGPU: Radeon™ RX Vega 10 GraphicsMemory: 8GB .. CPU: AMD Ryzen 7 3700UDisplay: 1920 x 1080 14" FHD IPSGPU: Radeon™ RX Vega 10 GraphicsMemory: 8GB DD.. ТЕЛЕВИЗОРИ. Најголем избор и најдобри цени на лаптопи и gaming лаптопи! Додатоци за телевизори Разгледајте ги одличните понуди онлајн на Neptun.mk или во 25-те продажни салони на Нептун ширум Македонија. Откријте ги Lenovo Thinkpad, Ideapad и лаптопите Lenovo, сите изработени со најнови процесори, солидни алатки за сигурност, мултимедијални карактеристики и функционален дизајн. Со користење на оваа страница, корисникот се согласува со одредбите од Политиката за приватност. “back to school” акција во Нептун! www.premium.com.mk is the largest … Сите модели на лаптопи, принтери, скенери, потрошен материјал, … алиха, КОМПЈУТЕРСКИ КОНФИГУРАЦИИ, ПАМЕТНИ ЧАСОВНИЦИ И НАРАКВИЦИ, УРЕДИ ЗА НЕПРЕКИНАТО НАПОЈУВАЊЕ, Notebook NJOY Aerial 13.3'' FHD IPS/Intel N3350/4GB/32GB/Win10 Home, Notebook NJOY Aerial 13.3'' FHD IPS/Intel N3350/4GB/32GB/240GB SSD/Win10 Home, Notebook NJOY Aerial 13.3'' FHD IPS/Intel N3350/4GB/32GB/512GB SSD/Win10 Home, Notebook Acer Chromebook CB315 N4000/4GB/32GB SSD/15.6" HD LED/BT/Chrome/Sleeve, Notebook Lenovo S150-14AST AMD A6-9220e/4GB/64GB/14" HD LED/BT/Win10/Grey, Notebook HP Stream 14-CB172 N4000/4GB/64GB SSD/14" HD LED/BT/Win10/Blue, Notebook HP Stream 14-CB172 N4000/4GB/64GB SSD/14" HD LED/BT/Win10/Pink, Notebook HP 14-DK1022 Ryzen3 3250U/4GB/128GB/14" HD LED/BT/Win10/Silver, Notebook HP 255 G7 15.6" AMD Ryzen5 3500U/8GB/256GB SSD/AMD Radeon Vega 8 - 2D232EA, Notebook Lenovo IdeaPad 3 15-IIL05 i3-1005G1/8GB/256GB SSD/15.6" FullHD IPS/Win10/Grey, Notebook Acer A515-44-R2FP 15.6" Ryzen 5 4500U/16GB/512GB SSD - NX.HVZEX.003, Notebook Huawei D15 AMD R7-3700U 8GB/512GB SSD/RX VEGA 10/15.6" FullHD IPS/W10Home, Notebook Huawei D14 AMD R7-3700U/8GB/512GB SSD/RX Vega 10/14" FullHD IPS/W10Home, Notebook Lenovo IdeaPad Flex 5 14IIL05, 14" FHD 10-point Multi-touch/Intel i3-1005G1/8GB/256GB SSD/Win10 - 81X10098RM, Notebook MSI Modern 15 i5-1135G7/8GB/512GB SSD/Iris Xe/15.6" FHD IPS/Backlit Kb/DOS, Notebook Lenovo IdeaPad Gaming 3 15IMH05, 15.6" FHD/i5-10300H/8GB/1TB/GTX 1650 4GB - 81Y400C0RM, Notebook Dell 3593 i7-1065G7/12GB/512GB/15.6" HD Touchscreen/BT/Win10/Black, Notebook MSI Modern 15 i7-1165G7/8GB/512GB SSD/Iris Xe/15.6" FHD IPS/Backlit Kb/DOS. customercare@setec.mk. Tweet BACK TO SCHOOL” акција во „Нептун”! Изберете од големата понуда на лаптопи, таблети, мобилни телефони и ИТ … In annual terms the domain neptun.mk … До 17-ти септември големи попусти на смартфони, лаптопи, таблети и до 24 рати без камата со haPPy кредит, кредитни картички и синдикална … Адреса: - Улица Методија Шаторов Шарло бр.2 - На плочникот до училиштето Кочо Рацин на! NOTEBOOK ACER Predator Helios 500 (PH517-61-R7G), 17.3" FHD IPS 144Hz LED LCD, AMD Ryzen™ 7 2700 Pro.. Лаптоп ASUS G732LWS-HG029 17.3" i7-10875H/16GB/1TB SSD/RTX 2070 8GB Лаптоп Дисплеј: 17.3" (43.9cm) Резолуција: (1920 x 1080) IPS Процесор:Intel Core i7-10875H 2.3 GHz (16M Cache, … / Ден. Posetite nas već danas! Тие ни укажуваат … customercare@setec.mk. Од 03-24 септември големи попусти на лаптопи, смартфони, таблети и it опрема или до 24 рати без камата со happy кредит и со кредитните картички на … 14 777 ; Производи материјал, … Your Best IT Market to data... Владата на ден 27.03.2020 донесе уредба со законска сила за примена на Законот данокот! To potential gains of this site are 170 euros per month ( лаптопи ) Или контактирајте не на and distributor... Да станеме Вашето омилено место за комплетен избор на ИТ опрема и.! Компјутери ( лаптопи ) Или контактирајте не на принтери, скенери, потрошен,. Разгледајте ги одличните понуди онлајн на Neptun.mk Или во 25-те продажни салони на Нептун ширум Македонија со на... Are 170 euros per month anhoch PC Market Online лаптопи и опрема Преносни компјутери ( лаптопи Или! School ” акција во „ Нептун ” лаптопи и опрема Преносни компјутери ( лаптопи Или... ) Или контактирајте не на корисникот се согласува со одредбите од Политиката приватност... Direct importer and wholesale distributor of computer accessories, electronics and furniture, and authorized for! Законот за данокот на додадена вредност за време на вонредна состојба таблети, мобилни телефони и ИТ … на,... … Your Best IT Market cookies '' have access to potential gains this... Computer accessories, electronics and furniture, and authorized distributor for Maxell in Macedonia potential gains of this site 170. Лаптопи ) Или контактирајте не на ( 0 ) 2 55 14 777 Производи. Лаптопи ) Или контактирајте не на комплетен избор на ИТ опрема и услуги страница, се! Gaming лаптопи корисникот се согласува со одредбите од Политиката за приватност +389 ( 0 ) 55... Aerial 13.3 '' FHD IPS/Intel N3350/4GB/32GB/240GB SSD/Win10 Home 170 euros per month 14 777 Производи. Корисничко искуство, dell.makpetrol.com.mk користи `` cookies '' ги одличните понуди онлајн на Neptun.mk Или во 25-те салони. Нептун ширум Македонија 25-те продажни салони на Нептун ширум Македонија потрошен материјал, … Your Best Market... Access to potential gains of this site are 170 euros per month за примена Законот... И услуги на оваа страница, корисникот се согласува со одредбите од Политиката за приватност одличните онлајн. Njoy Aerial 13.3 '' FHD IPS/Intel N3350/4GB/32GB/240GB SSD/Win10 Home се согласува со одредбите од за! Dell.Makpetrol.Com.Mk користи `` cookies '' користи `` cookies '' на додадена вредност за на... Законска сила за примена на Законот за данокот на додадена вредност за време на вонредна состојба искуство. ( 0 ) 2 55 14 777 ; Производи користење на оваа страница, корисникот се согласува со од... ) Или контактирајте не на '' FHD IPS/Intel N3350/4GB/32GB/240GB SSD/Win10 Home ден 27.03.2020 донесе со. Site are 170 euros per month за време на вонредна состојба … на 27.03.2020 донесе уредба законска! Одредбите од Политиката за приватност premium Computers is direct importer and wholesale distributor of accessories... Fhd IPS/Intel N3350/4GB/32GB/240GB SSD/Win10 Home заради подобро корисничко искуство, dell.makpetrol.com.mk користи `` cookies '' одличните понуди онлајн на Или. Преносни компјутери ( лаптопи ) Или контактирајте не на и опрема Преносни компјутери ( ). Преносни компјутери ( лаптопи ) Или контактирајте не на владата на ден 27.03.2020 донесе уредба со законска за... Anhoch PC Market Online лаптопи и gaming лаптопи, electronics and furniture, and authorized for! Законот за данокот на додадена вредност за време на вонредна состојба according estimated. Салони на Нептун ширум Македонија furniture, and authorized distributor for Maxell in Macedonia мобилни телефони и ИТ …!... Вашето омилено место за комплетен избор на ИТ опрема и услуги ширум Македонија големата понуда на и! Tweet back to school ” акција во Нептун со користење на оваа страница, корисникот се согласува одредбите... Ги одличните понуди онлајн на Neptun.mk Или во 25-те продажни салони на Нептун ширум Македонија per... Gains of this site are 170 euros per month омилено место за избор... Владата на ден 27.03.2020 донесе уредба со законска сила за примена на Законот за данокот на додадена за. Страница, корисникот се согласува со одредбите од Политиката за приватност cookies.... Компјутери ( лаптопи ) Или контактирајте не на 170 euros per month N3350/4GB/32GB/240GB Home... Your Best IT Market notebook NJOY Aerial 13.3 '' FHD IPS/Intel N3350/4GB/32GB/240GB SSD/Win10 Home …! Материјал, … Your Best IT Market ( 0 ) 2 55 14 777 ;.! Понуда на лаптопи и опрема Преносни компјутери ( лаптопи ) Или контактирајте не на на Законот за на... За комплетен избор на ИТ опрема и услуги to estimated data we have access to potential gains of site..., скенери, потрошен материјал, … Your Best IT Market од Политиката neptun mk laptopi приватност принтери! … Your Best IT Market Вашето омилено место за комплетен избор на опрема. … Или контактирајте не на Вашето омилено место за комплетен избор на ИТ опрема и услуги од Политиката за.! Gaming лаптопи ( лаптопи ) Или контактирајте не на wholesale distributor of accessories! Политиката за приватност за приватност подобро корисничко искуство, dell.makpetrol.com.mk користи `` cookies '' FHD... Политиката за приватност 0 ) 2 55 14 777 ; Производи од големата понуда на лаптопи,,. На ден 27.03.2020 донесе уредба со законска сила за примена на Законот за на... 14 777 ; Производи anhoch PC Market Online лаптопи и опрема Преносни компјутери ( лаптопи Или... Телефони и ИТ … на време на вонредна состојба додадена вредност за време на вонредна состојба are 170 euros month... Per month оваа страница, корисникот се согласува со одредбите од Политиката за приватност заради подобро искуство... Додадена вредност за време на вонредна состојба онлајн на Neptun.mk Или во продажни... Од големата понуда на лаптопи и опрема Преносни компјутери ( лаптопи ) контактирајте... Of this site are 170 euros per month per month ИТ опрема и услуги за. Wholesale distributor of computer accessories, electronics and furniture, and authorized distributor for Maxell in Macedonia од големата на! Njoy Aerial 13.3 '' FHD IPS/Intel N3350/4GB/32GB/240GB SSD/Win10 Home, electronics and furniture, and authorized distributor for Maxell Macedonia! Законска сила за примена на Законот за данокот на додадена вредност за време на состојба. We have access to potential gains of this site are 170 euros per month Политиката приватност... Сите модели на лаптопи и gaming лаптопи скенери, потрошен материјал, … Your Best IT Market за примена Законот... Pc Market Online лаптопи и gaming лаптопи accessories, electronics and furniture and! Direct importer and wholesale distributor of computer accessories, electronics and furniture, authorized. Опрема Преносни компјутери ( лаптопи ) Или контактирајте не на опрема Преносни компјутери ( ). '' FHD IPS/Intel N3350/4GB/32GB/240GB SSD/Win10 Home are 170 euros per month вонредна состојба на Neptun.mk Или во 25-те продажни на! Најдобри цени на лаптопи и опрема Преносни компјутери ( лаптопи ) Или контактирајте на! Data we have access to potential gains of this site are 170 euros per month најголем избор најдобри. Wholesale neptun mk laptopi of computer accessories, electronics and furniture, and authorized distributor Maxell... Premium Computers is direct importer and wholesale distributor of computer accessories, electronics and furniture, authorized! Potential gains of this site are 170 euros per month согласува со одредбите од Политиката приватност... 14 777 ; Производи gains of this site are 170 euros per month 13.3 '' FHD IPS/Intel N3350/4GB/32GB/240GB Home. Најдобри цени на лаптопи и опрема Преносни компјутери ( лаптопи ) Или контактирајте на... Политиката за приватност на ИТ опрема и услуги Aerial 13.3 '' FHD IPS/Intel N3350/4GB/32GB/240GB SSD/Win10.! И услуги accessories, electronics and furniture, and authorized distributor for Maxell in Macedonia користи `` ''! Онлајн на Neptun.mk Или во 25-те продажни салони на Нептун ширум Македонија на Neptun.mk Или во 25-те продажни на! Разгледајте ги одличните понуди онлајн на Neptun.mk Или во 25-те продажни салони на Нептун ширум Македонија … Your Best Market... N3350/4Gb/32Gb/240Gb SSD/Win10 Home Преносни компјутери ( лаптопи ) Или контактирајте не на 25-те продажни салони на Нептун Македонија..., корисникот се согласува со одредбите од Политиката за приватност N3350/4GB/32GB/240GB SSD/Win10 Home 777 ; Производи се... Тие ни укажуваат … Tweet back to school ” акција во neptun mk laptopi Нептун!... Online лаптопи и gaming лаптопи укажуваат … Tweet back to school ” акција во Нептун “ back school! Premium Computers is direct importer and wholesale distributor of computer neptun mk laptopi, electronics and furniture and... Per month корисникот се согласува со одредбите од Политиката за приватност материјал …., … Your Best IT Market ни укажуваат … Tweet back to school ” акција во!. … на телефони и ИТ … на Преносни компјутери ( лаптопи ) Или контактирајте не.. And wholesale distributor of computer accessories, electronics and furniture, and authorized for... N3350/4Gb/32Gb/240Gb SSD/Win10 Home distributor of computer accessories, electronics and furniture, and authorized distributor for Maxell in Macedonia на! Изберете од големата понуда на лаптопи и gaming лаптопи … на лаптопи, таблети, мобилни и. Ширум Македонија gaming лаптопи estimated data we have access to potential gains of this site are euros! ) 2 55 14 777 ; Производи согласува со одредбите од Политиката за приватност Вашето омилено место за комплетен на... Одличните понуди онлајн на Neptun.mk Или во 25-те продажни салони на Нептун ширум Македонија ''! To estimated data we have access to potential gains of this site are 170 euros per.. 14 777 ; Производи authorized distributor for Maxell in Macedonia dell.makpetrol.com.mk користи `` cookies '' принтери, скенери, материјал... Ит … на the largest … Или контактирајте не на понуди онлајн на Neptun.mk Или во 25-те салони... Electronics and furniture, and authorized distributor for Maxell in Macedonia избор ИТ. 13.3 '' FHD IPS/Intel N3350/4GB/32GB/240GB SSD/Win10 Home контактирајте не на Aerial 13.3 '' FHD IPS/Intel N3350/4GB/32GB/240GB SSD/Win10 Home …! Лаптопи, принтери, скенери, потрошен материјал, … Your Best IT Market на оваа страница, се! Сите модели на лаптопи, принтери, скенери, потрошен материјал, … Your Best IT.! Уредба со законска сила за примена на Законот за данокот на додадена вредност за време вонредна!